KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6753383
nr 675 3383
Gravyr
1800-tal, Bedjande sällskap, 33x44
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 10 januari 2011
kl 18:45:14
250 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
6
500 kr
600 kr
700 kr